İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aylardır berbat hissediyorum.

Sürekli öfke nöbetleri geçiriyorum. Kendime zarar veriyorum. aynaya bakarak çığlık atmak istiyorum. Ailem çok düşüncesiz, evde odam bile yok aklımda sürekli ölüm düşünceleri var. Yapabileceklerimden korkuyorum kendi kendime konuşuyorum, arkadaşım yok çok fazla psikolojik baskıya maruz kalıyorum. Ne yapacağım? En azından aklım rahat ölmek istiyorum. Problemim nedir ?
Tarih : 17.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aslında istediğinizin hayatınızı sonlandırmak değil eğer öyle olsaydı buraya bu soruyu sormazdınız diye düşünüyorum. Olduğunuz koşulları iyileştirmek sizin elinizde, ailenizin neden düşüncesiz olduğunu düşünebilirsiniz. İçinize kapanmak yerine, ailenizle duygu durumunuzu paylaşmanız size iyi gelebilir, yalnız olmadığınızı fark edebilirsiniz. Bazen etrafımızdaki insanların size bir şeyler sunmasını beklemek yerine kendinizin bir şeyle yapması en doğru seçim olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi