İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bebeğimi zorla aldırdılar

Hocam ben çocukluğumda hep ailevi sorunlar yaşadım. Büyüdüm. 19 yaşında hamile kaldım. Zorla tehditle bebeğimi aldırdılar. Ben hala atlatamadım. Ani öfkeleniyorum ve bir anda mutlu oluyorum. Hislerim çok farklı. Kendime zarar veriyorum. Kollarımı kesiyorum, bu bana bi zevk veriyor. İnsanlardan nefret ediyorum. Arkadaşım bile yok
Tarih : 12.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız sorunlardan kaynaklı stres yaşıyor ve duygusal olarak bu şekilde başa çıkamadığınız için kendinize zarar veriyor olabilirsiniz. Mutluluğun ve öfkenin sizin kontrolünüzde olduğunu unutmayın, siz öfkenizi ne kadar kontrol altına alırsanız duygusal stresinizle başa çıkmanız aynı oranda artacaktır. Stresli anlarınızda bunu biriyle paylaşıyor olmak sizi rahatlatır eğer çevrenizde sizinle konuşacak arkadaşınız yoksa bunu kendi kendinize de yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer kendinize zarar vermeniz devam ediyorsa psikologlarımızdan yardım almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi