İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Beni hiç kimse anlamıyor yoruldum artık ne yapmalıyım?

Çok zorluk çekliyorum. Ruhum çok yorgun artık her şeyden bıktım hissizleştim. Hiçbir şeyle baş edemiyorum. Ne yapacağımı, nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ölmek istiyorum ama bunu da yapamıyorum
Tarih : 02.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, sorunların bazen bizi aştığını hissedebiliriz. Olumsuzluklar üst üste geldiğinde baş etmesi de zor olur. Dolayısıyla bu dönemde, hiçbir şey düzelmeyecek düşüncesine kapılıp umutsuz olmanız da çok muhtemel. Fakat hayatın iniş ve çıkışlarla bir bütün olduğunu, bazen bu dönem uzun sürse de olumsuzluklar ve zorluklarla da baş etmek zorunda kalabileceğimizi ve bunun hayatın akışında gayet olağan bir durum olduğunu hatırlatabilirsiniz kendinize. Olumsuzluklar üst üste hatta bazen aynı anda üzerimize gelebilir, fakat bu olumsuzluklarla adım adım başa çıkmak daha kolay olacaktır. Birden tüm sıkıntıların bitmesini beklemek yerine; şu an elimdeki imkanlarla ne yapabilirim'i düşünmek gerekir. Mevcut koşullarınızda atılabilecek ilk adımı atarak çözümün başlangıcını getirmiş olursunuz. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi