İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bipolar olabilir miyim?

öncelikle merhabalar ben internetten araştırdığıma göre izlediğim videolar vs. bipolar olduğumu düşünüyorum bundan yaklaşık birkaç ay önce aşırı mutluydum herkesi eğlendirmeye çalışıyordum şuan ise her yönden çökmüş bulunmaktayım kimseyle konuşmak istemiyorum intihar bile düşünüyorum yani ani ruh değişimlerine giriyorum en küçük şeye bile aşırı fazla sinirlenip kendime ve çevreme zarar veriyorum acaba bipolar mıyım?
Tarih : 17.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bipolar bozukluk sadece duygu değişimi değildir, bir çok belirtilerin aynı anda görülmesi gerekmektedir. Yaşadığınız durum günlük hayatınızda yaşadığınız olaylardan dolayı modunuzun değişmesine sebep olmuş olabilir fakat konuyla alakalı daha detaylı olarak uzmanlarımızdan destek almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi