İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çocuklarimla saglikli iletişim kuramiyorum

Merabalar 8yaşında kızım ve 4yaşında oğlum var oglum çok yaramaz yaramaz derken herşeye ağlıyo hep mızmız inanın abartmıyorum buda beni çok yipratiyo kızım da tip 1diyabetli 5aydır onunla da sürekli ilgiliyim iki kardeş her konuda tartışıp kavga ediyolar baş edemiyorum konuşuyorum anlamiyo lar dövüyorum vuruyorum sonra da ağlıyorum niye böyle davranıyorum çocuklarıma onları çok seviyorum şiddet hiçbir şeyin çözümü degl biliyorum benden böyle gördükçe onlarda bunu da uyguluyorlar malum pandemi den dolayı hiçbir şekilde sosyal hayatım kalmadı kızımdan dolayı da tedirginiz ama ben iyi degilim gerçekten evde durmak istemiyorum hep dışarda olmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun ne yapmam gerekir bu arada 31 yašindayim 10 yıllık evliyim teşekkürler
Tarih : 09.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Çocuklarınıza sıfat yüklemeyin. Dövmek ve bağırmak bu sorunların çoğalmasına şiddetinin ve sıklığının artmasına neden olacaktır. Anne ve baba tutarlı olmalıdır. Çocukların günlük rutinleri olmalıdır. İki kardeşle ayrı ayrı vakit geçirdiğiniz zamanlar da olmalıdır. Acil bir şekilde destek almanızı ve yönlendirilmenizi öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi