İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çok telefona bakıyorum ve bu yüzden ders çalışamıyorum, ne önerirsiniz?

Ben her gün düzenli spor yapıyorum. Sonra eve geliyorum ders çalışamıyorum, hatta sabahki dersleri bile dinlemiyorum. Kendimi kontrol edemiyorum. Çalışmak istiyorum ama bir türlü başaramıyorum sonra başarısız olunca hasta olup ilgi istiyorum. Bazen kendime zarar vermeyi bile düşündüğüm oluyor. Ne yapmalıyım?
Tarih : 18.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, çalışmak istemediğiniz zaman aklınıza hedeflerinizi getirmeniz sizi çalışmak için motive edebilir hatta hedeflerinizi en çok gördüğünüz yerlere yazabilir veya görsellerini koyabilirsiniz. Buna rağmen çalışmakta güçlük çekiyorsanız sizi çalışmaktan alıkoyan etmenleri incelemek için yardım almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi