İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Depresyonda olduğumu hissediyorum

Birkaç depresyon belirtisi dışında hepsi var her şeye sinirleniyorum sebepsiz yere geçmişi düşünüp ağlıyorum bir şey olduğunda aklıma hemen acaba beni sevmiyor mu bana değer vermiyor mu geliyor her şeyi özellikle geçmişi çok unutuyorum hep uyuma isteği var hep olumsuz düşünüyorum olumlu kendimle ilgili olumlu şeyler olacağına inanamıyorum mutlu olmaktan vazgeçmiş gibiyim.
Tarih : 02.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, değersizlik hisleri, sinirlilik ve uyku hali, unutkanlık ve olumsuz düşüncelere odaklanma durumları belirttiğiniz gibi depresyonun temel belirtileri arasındadır. Terapi uygulamalarımda depresyon gibi duygu durum problemleri ile çalışmaktayım. Size de bu anlamda destek olacağımı düşünüyorum. Bunun için bir görüşme yapabiliriz. Kendinize iyi bakın, görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi