İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ebeveyn düşünce yapısı

Hocam merhaba. Ben bu yıl kpss sınavına girdim fakat çok yüksek bir puan beklemiyorum. Sinavdan önce de karar verdim; İstanbul'a çalışmaya gitmeyi düşünüyorum. Bu fikrimi aileme sizce onların düşünce yapısı bakımından sınav açıklanmadan önce söyleyip açıklanmaya 10 gün kala gitmeli miyim yoksa sınav sonuçları açıklandıktan 10 gün sonra mı gitmeliyim karar veremedim.
Tarih : 21.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Bunun cevabını aile dinamiklerinizi bildiğiniz için siz verebilirsiniz. Bu kararınıza ne tepki verirler, görüşleri ne olur siz daha iyi bilebilirsiniz. Burada önemli olan kararınızı sağlıklı şekilde vermeniz. Yeni bir hayat, zorlukları ve inişleri-çıkışları beraberinde getirecektir. Aynı zamanda yeni imkanları da. Tüm bunları göz önünde bulundurarak karar vermeniz en sağlıklısı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi