İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşim benden boşanmak istiyor

Eşim sürekli aşağılayıcı konuşuyor zaten benimle konuşmuyor konuştuğunuzda hakaret sözcükleri kullanıyor benim ona itaat etmemi bekliyor psikolojik şiddet uyguluyor beni görmüyor duymuyor yokmuşum gibi eşya gibi sadece evin bekçisiymişim gibi üzülmem küsmem kırılmam umurunda bile değil odaya dizip kapıyı çarpıp yatıyor ağzını açsam dırdır ediyorsun bıktım senden diye bağırıyor konuşmayınca da beni takmıyorum sayısızdın diye kızıyor kafayı yiyeceğim çıkamıyorum içinden ben ilaç kullanıyordum onu da bıraktım çünkü bana deli olduğumu söylüyordu danışmana gidelim dediğim de ben deli değilim sen git diyor boşanmak istiyorum fakat gidecek ne yerim ne de işim var dayanamıyorum artı bazen ölmeyi bile düşünüyorum değersiz hissetmek yok sayılmak çok acı bir şey sürekli tehdit ediyor seni aldatırım boşarım he halin varsa gör ve kötü kelimeler kullanıyor yardım edin
Tarih : 31.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Sizin aranızda anladığım kadarıyla saygı ve sevgi bitmiş maalesef, üstüne psikolojik şiddet ve gitme bitirme isteği var. Sizi sadece korkutan alışkanlıkların değişmesi, daha fazla sorumluluğa karşı endişe ve hayata karşı tel başımıza yapıp yapamayacağınız. Öncelikle burada sağlıksız ve sizi yıpratan bir ilişkiden ziyade kendiniz için tekrar ayağa kalkmak. Bir işe girebilecek biraz cesaret veya evden bir iş yapmak, online bir eğitim, devletin sunduğu destekle çalışmak... kendiniz için bir yola girmek. Daha detaylı bir yol haritası, yapmak istediğinizi belirleme veya çift terapi için bize başvurabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi