İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşim çözüm odaklı değil

Merhabalar, neredeyse dört yıllık evliyim. Ben 22 eşim ise 24 yaşında, anlaşılacağı üzere erken bir evlilik yaptık. Evlendiğimiz günden itibaren bitmek bilmeyen sorunların içerisindeyiz . Size problem şu şu diyemem çünkü eşim için her şey bir problem! Başlarda kendimi ifade etmeye çözüm bulmaya çalışıyordum fakat birkaç ay sonra bunun hiçbir getirisi olmadığını fark ettim. Eşim sürekli konu her ne olursa olsun problem yaratıp sürekli onun haklı olduğunu söylememi bekliyor. Artık öyle bir çıkmazın içindeyim ki yok olmak istiyorum. Sizce tek çözüm boşanmak mı yoksa bir umut var mı?
Tarih : 09.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle duygularınızı ve düşüncelerinizi eşinizle paylaşmalısınız. Ona her konuyu problem etmesinin sizi yıprattığını açık bir şekilde anlatabilirsiniz. Eğer sizi anlamadığını düşünüyorsanız, aile-çift terapisi uzmanıyla görüşmenizi öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi