İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşim ile aramda hep bi mesafe var

Merhabalar ben 22 yaşında eşim 32 yaşında 6 yıldır evliyim iki çocuğum var . Eşimin işinden dolayı bana ayıracak vakti yok hani bir gezme olsun bir tatil en basit , bir restorana yemek vakti yok , alışverişe bile tek çıkıyorum. Eve gelince de çocuklar ile oynuyor sonra ben çocukları uyutunca oda film izliyor. Aramızda iletişim problemi var , ama o bu durumda rahatsız değil aksine mutlu , fakat ben çok ama çok rahatsızım. Ne yapacağım ne yapabilirim ? Lütfen bana bir akıl verin ne yapmam gerektiğini veya nasıl davranmam gerektiğini anlatın, ben ona olan sevgimden dolayı hep onu alttan alıyorum kavgalarda hep ben özür diliyorum.
Tarih : 12.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu konuyu eşinizle konuşmayı denediniz mi? Eşinizle vakit geçirmek, sohbet etmek, bir şeyler paylaşmak istediğinizi anlattınız mı? Eğer konuşmadıysanız, öncelikli olarak bir şeyler tek yapmak istemediğinizi vakti olduğu zamanlar beraber vakit geçirmek istediğinizi anlatın. Duygularınızı paylaşmak, karşı tarafın sizi anlamasını sağlayabilir. Ya da eşinizden bir adım beklemeden siz onunla vakit geçirmek bir plan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi