İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle ailesi yüzünden anlaşamıyoruz

Eşimle 2005 yılında evlendik. İkimizin de ikinci evliliği. Onun bir oğlu var. Evlendiğimde üç yaşındaydı. İlkokul dörtte sonra annesine gitti. Beni ve oğlunu nasıl idare edeceğini bilmiyordu eşim. Kısacası dengeyi kuramadı. Annesi de dört yıl sonra eşinden ayrıldı. Eşim oğlunu yatılı okula verdi. Bu arada eşimin anne ve babası biz evlenmeden önce ölmüş. Ben eşimden dört yaş büyüğüm. Bundan sonra ben de oğluyla yaşamak istemiyorum. Benim de bir kızım ve oğlum oldu. Ve eşimin oğlunu halası ve halasının kızı bana karşı sürekli kışkırtıyor. Bu arada eşim beni memleketine götürdüğün pis dağınık ablasının oğlunun evinde kalıyorum. Ama artık bu duruma katlanamıyorum. Çünkü sürekli ailesi yüzünden tartışıyoruz. Ne yapsam çocuklar da arada yıpranıyor. Ayrılsam mı?
Tarih : 09.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Daha detaylı Bilgi alıp doğru bir yol izlemek için bizlerle görüşmenizi tavsiye ederim. Bizim ayrılın veya ayrılmayın gibi bir tavsiye vermemiz burada söz konusu değil, burada konu sizin bu evliliği yürütmek isteyip istememeniz. Eşinizin istediği nedir? Bu evlilik için neler yapılabilir, nasıp bir orta yolda bulaşabilirsiniz? Gelin beraber bireysel veya çift terapisi yaparak bu soruların cevabını bulabilmek için yardımcı olalım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi