İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle anlasamiyorum

22 yıldır evliyim 3 çocuk annesiyim ama eşimle hiç anlaşamıyoruz ve pişmanım daha doğrusu bu adam pişman ettirdi onunla evledigime ilk yıllarda dayak şiddet verdiğim çabalarla fiziksel şiddeti bıraktı ve çocuklarım artık izin vermiyorlar şimdide piskolojii şiddet ruh şiddeti uyguluyor 3 aydır küsmüş iki yabanciyizayni evde ve inanın aklıma kötü şeyler yapmak geliyor ama çocukları düşününce duruyorum sabrım kalmadı eşime karşı artık birşey de hissetmiyorum bana yaşattiklarindan dolayı ve çekip gitsem olmuyor kalsam olmuyor ne olur cikmazdayim ne yapabilirim maddi durumum da yok lütfen lütfen yardım edin
Tarih : 13.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Zor bir süreçten geçmenizde bir karar vermek zorundasınız. Gerçek anlamda bir karar alırsanız bunun için bir çaba içerisine de gireceksiniz ve şu an ki çaresizlik hissiniz azalacaktır. Ya bunca yıl sabır ettim ve düzeni bozmak istemiyorum böyle devam edeceğim diyebilirsiniz: burada belki eşinizi ikna edebilirseniz beraber çift terapisi için görüşebiliririz ve bir orta yol bulunabilir. Veya artık yeter katlanmak istemiyorum derseniz elinizde ki imkanla bu kararı almak için ne yapılabilir o konuda ilerleyebilirsiniz. Kimseniz bile yoksa, bey maddi imkansızlık olsa bile devlet size yine de yardımcı oluyor onun için yanlız değilsiniz. Yeter ki siz bir karar verin.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi