İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle anlaşamıyoruz artık son noktasındayım

Merhaba, eşimle benim ilk evliğim. Geç evlilik yaptım. Eşim 65 ben 52 yaşındayım. Ne yaparsam yapayım eşim benimle ilgilenmiyor, Maaşını olduğu gibi birikim yapıyor. Ben görmüyorum. 2defa boşanma davası açtım. YAZLIK aldık ablasının üstüne yapmış. Ablası ne derse o oluyor. Ben karısı mıyım kardeşi miyim bilmiyor. Aynı evde iki yabancı yatak odası var ama başka odada yatıyor. Çocuğumuz yok!! Varsa, yoksa Yeğenleri.. Onların ve başkalarının yanında beni aşağılamak ben halen düzeltmek için bu yuvayı, Evin alışverişini yapıyorum, onun öğretmenler gününü kutluyorum, onun giyim alışverişini yapıyorum. Niçin tek bana ilgi göstersin ve sevsin diye.. Etrafımda kimsem kalmadı. Ne ailem, ne akrabam, ne de arkadaşlarım.. Çünkü YAŞADIKLARIM yüzümden okunuyor zaten.. Duygusal ve fiziksel şiddet yıllarca değersizleştirdi beni.. SORUM BEN BU ADAMIN YANINDA DURUMAK İSTEMİYORUM HOCAM BOŞANALIM DİYORUM BENİ CİDDİYE ALMIYOR.. KAÇ DEFA EVİ TERKETTİM AMA GERİ DÖNEN BEN OLDUM. HERGÜN DUA EDİYORUM ALLAHIM CANIMI AL DİYE.. BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM BU EVİ,BU MEMLEKETTİ TERKETMEK... BEN TERKEDİYORUMDA SORUNLAR KAFAMDA BENİMLE GELECEK!?? NASIL GİTMELİYİM BU HAYATTAN, BU ACILARDAN KURTULMAK İSTİYORUM. LÜTFEN YARDIMCI OLUN. BENİ ÜZENLERİ GÖRMEK, DUYMAK İSTEMİYORUM. YARDIM EDİN LÜTFEN!!! TEŞEKKÜR EDERİM
Tarih : 11.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikli olarak eşinizle konuşmaya çalıştığınızda sizi dinlemiyor mu, yoksa hiç konuşmayı denemediniz mi? Denediyseniz ve cevap alamıyorsanız, sizi bu kadar üzen ve yıpratan bir evliliği neden sürdürüyorsunuz sizce? Kendi özgürlüğünüz, kararlarınız sizin elinizde değil mi? Siz ne istediğinize karar verdiyseniz, neden bunu yapamıyorsunuz? Aslında sorulacak çok fazla soru var. Sorunu bulmamız ve çözebilmemiz için bunların cevaplarını bilmemiz gerekir. Dilerseniz, uzman psikologlarımızla görüşebilir, daha detaylı konuşabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, kimse sizden ve mutluluğunuzdan daha önemli olmamalı.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi