İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle anlaşamıyoruz hep bir kavga var

Eşim kumar bağımlısı ve bütün paramızı kumara yatırıyor. Yeri geliyor eve bir şey alamıyorum parası kalmayınca telefonları satıyor ve şiddet uyguluyor. 2 çocuğum olduğu için ayrılamıyorum. Telefonumda işten bir arkadaşımı görünce bu kim diye sorguluyor evde sorun çıkartmaya çalışıyor vuruyor yalandan kıskançlık krizlerine giriyor. Çocuklarımın psikolojisini bozuyor sizce ne yapmalıyım(kendi hesabım olmadığı için kızımın telefonundan yazıyorum).
Tarih : 04.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle şiddet bir suçtur ve bunu bildirmeniz gerekmektedir. Siz bunu bildirmediğiniz ve önlenmediği sürece gittikçe artış gösterebilir. Bu durumun kendiliğinden geçmesini beklemeyin. Çocuğum olduğu için ayrılamıyorum demişsiniz, eğer siz ve sizin çocuklarınızın mutluluğunu bozuyorsa, evliliği sürdürme nedeniniz nedir? Bunu biraz düşünmenizi istiyorum. Kendiniz ve çocuğunuz için en doğru kararı yine siz verebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi