İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimle hiçbir konuda anlaşamıyoruz

Eşimle hiçbir konuda anlaşamıyoruz normal konuşmamız hiç olmuyor olursada 5 dakika sonra tekrar kavga ediyoruz eşim beni çok yanlış anlıyor ve sert tepki gösteriyor hakaret şiddet boyutuna kadar uzanıyor. Iliskimizde hep 3 kişileri barındırıyor eşim hep bir karışımımız olur özellikle eşimin ailesinden gorumcelerim kaynanam kayınpeder vs.eşim onları çok savunuyor suçlu olmalarına rağmen hatalarını göstermiyor onlara. Suçlu hep karşı taraftır yani ben..yani çok tuhaf bir durumdayım iki kızım var ikincisini yeni doğurdum lahusayim ve eşimle hergun kavga gürültü.. artık kaldıramıyorum çocuklarım için en iyisi neyse onu yapmak ıstiyorum boşanmak coczumse bosanirim devam etmek çözümse devam da ederim ama yeterki çocuklarım mağdur olmasın üzülmesinler lütfen bana bir yol gösterin....
Tarih : 09.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, İlişkiler sürdürmek kolay değildir, evlilik ilişkisi için de çaba anlayış ve daha birçok şey gerekir. Çocuklarınız ve kendiniz için önünüzü görmek istemeniz çok haklı bir istek. Bireysel ya da çift olarak destek almanız size bu yolu belirginleştirecektir.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

İçinde olduğunuz durumu gayet iyi anlıyorum. Biran önce bu sorunları çözümlemeniz sizin ve çocuklarınız için en iyisi olacaktır. Dilediğiniz zaman size yardımcı olmaya hazırım.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
08.05.2021
Eşim başka bir kadına sürekli bakıyor iş yerinde karşımızda ben fark ettim ve biraz sabrettim belki yanlış gördüm diye ama devam etti, sonra uyardım hayır dedi ama ben onu yine bakarken yakaladım beni gördü ve çok bozuldu rengi değişti boşanmak istiyorum hep aynı

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi