İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eski sevgilimi unutamiyorum yasadigim travmalari atlatamiyorum

Hayatima birini almadan önce ki zamanda ayni sekilde yipraniyordum bana bir insanin iyi geleceğini düşünerek hayatima ilk defa birini aldim asıl hayatim o zaman mahv oldu kendimi eve kapattim yemedigim darbe kalmadi kendimi iyi hissetmiyorum yeri geliyor bazen insanlari istemeden kiriyorum yaşadıklarım beni bitirdi kendime zarar veriyorum artik mutlu olamiyorum
Tarih : 04.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bizlerle veya size yakın bir profesyonelle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Yaşadıklarınız sizi ümitsiz ve çaresiz hissettiriyor olabilir fakat burada aslında bize yazarak ilk adımı attınız ve değişmek istiyorsunuz. Bu adımınızı devam ettirin, pes etmeyin, bunu aşabilme gücünüzün olduğunu unutmayın sadece tek başınıza bunu yapamıyor olabilirsiniz fakat o noktada bizler yanınızdayız.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi