İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Gün içinde ataklar geçiriyorum kendime karşı koyamıyorum

5 6 ay önce kaldıramadığım çok kötü bir olay yaşadım ve kendime çok kızdım. Başlarda içimden kendime sürekli hakaret ediyordum daha sonra bunu çok sık yapmaya başladım ve başlayınca kendimi durduramıyorum. ilk başlarda içimden sessizce kendime küfür ediyordum ama artık uyumdan önce bu bilinçsiz bir şekilde olmaya başladı ve sesli bi şekilde kendime hakaret ederken buluyorum. Artık kolay kolay hiçbir şeye odaklanamıyorum. Geçen hafta sınav olurken kendime hakaret etmekten sınavı çözemedim. Eskiden kendi sesimle hakaret ederdim ama artık uykularımda çevremden ve ailemden insanların bana küfür ettiğini duyuyorum susturmak için kendi kafama çay bardağı fırlattım ama olay çok başka boyutlara taşınıyor.
Tarih : 02.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, sizin kendinize böyle davranmanıza neden olayın sizde neden böyle bir etki yarattığını anlamamız gerekmektedir. Daha detaylı bir şekilde anlatmak isterseniz, sitemizden psikologlarımızla görüşebilir, yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi