İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hayata dair umudum kalmadı

Annemin psikolojisi bozuk. Aynı evin içinde her gün nerdeyse bana yok sebeplerden bağırıp çağırıyor psikolojik şiddet uyguluyor. 23 yaşındayım geçen seneye kadar fiziksel şiddet de gördüm. Psikolojime özgüvenime yüksek derecede zarar verdi kendimi hiç iyi hissetmemeye başladım ve mart ayında panik atak teşhisi koyuldu. İlaç kullanmıyorum. Çalışmıyorum. Evde durmak istemiyorum evimden nefret ediyorum yaşama dair enerjim yok denecek kadar az. Ailemle yaşamak istemiyorum ama maddi güce sahip değilim. Çıldıracağım. Nefes alamadığımı hissediyorum çocukluğumdan bu yana sus anneyim ben döverim de bağırırım da diye diye içe kapanık kendini savunamayan bir insan yarattı ben bu değilim ve yarattığı benden tiksiniyorum. Yalvarırım yardım edin. Terapiye verecek param yok.
Tarih : 28.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Maddi durumunuz yetersiz ise lütfen bulunduğunuz ildeki psikiatri polikliniğine başvurun. Yönlendirilmeler orda yapılacaktır

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi