İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İçime kapanıyorum olaylara tepkisiz kalıyorum

Eşimle sürekli arkadaşlarımdan sürekli hareket ve tavırlarımdan beni olduğı gibi değil de olmamı istediği gibi yapmaya çalışıyor sürekli olarak kendimi kapatıyorum olaylara cevap vermek zor geliyor savaşmak istemiyorımm arkadaşımın sevgilisi ile sorunlar yaşaması sonucunda hem arkadaşlaeım hem eşim bana tavır alıyor ben eşimş tabiki seçiyorum ama arkadaşım arada yanıma geliyor buda eşimi rahatsız ediyor sürekli olarak beni ezdiğini söylüyor arkadaşların beni saymazken sen konuşmaya devam ediyorsun diyor eskiden kendimi çok iyi ifade eder çok iyi anlayış gösterir ve orta yol bulup çözüm yapardım şimdi ise hiç birşey yapamıyorum tam tersine gülüp salak salak bakıp tepkisiz kalıyorum yutuyorum yalnız kalmayı seviyorum ama yalnız kalamıyorum eşim benim için bir çok şey yapmak için uğraşıyor ama bi çizgi var o çizgiyi aştığımzda kavgalar başlıyor haklıda olsam haksız da olsam haklısın hayatım tamam hayatım demekten başka bi cümle kuramıyorum lütfen bana yardımcı olun
Tarih : 03.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, içinde bulunduğunuz durumu anlayabiliyorum. Size yardımcı olabilirim. Yardımcı olabilmem için size sorular sormam gerekiyor. Randevu almanız halinde içinde bulunduğunuz durumdan çıkmanız konusunda yardımcı olabilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi