İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İlişkimde sorun yaşıyorum

Merhabalar. 13 aylık bir ilişkim var bunun 7. Ayında ayrıldık 6 aydır her gün konuşuyoruz 1 aydır da sürekli görüşüyoruz. Ayrılma nedenimiz sevmemesi emin olamaması gibi. Beraberken çok güzel vakit geçiriyoruz seviyor gibi hissediyorum fakat sorduğumda bilmiyorum cevap vermek istemiyorum falan diyor. Kendisi bunalımda gibi ölmenin kendisi için kurtuluş olduğunu falan söylüyor. Ne yapmam lazım nasıl emin olur? Evet ikilemde kaldıysa aslında sevmiyordur biliyorum ama psikolojik bir sorun yaşadığı için uzaklaşmak istiyor da olabilir kafam çok karışık lütfen yardım edin.
Tarih : 11.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu durum dediğiniz gibi karşı tarafın yaşadığı psikolojik sorunlardan da kaynaklanıyor olabilir. Eğer bu durumdan kaynaklanıyorsa kendisinin psikolojik destek alması gerekir. Bu durumda kendisini bu platforma yönlendirebilirsiniz. Bunun dışında bireylerin ilişkilerdeki bağlanma tarzları da bir ilişkinin sürecini belirleyebilir. Bu konuda net bir açıklama yapmak için daha detaylı bir biçimde görüşmek gerekir. Dilerseniz konuyla ilgili benimle iletişim kurabilirsiniz. Görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi