İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İmam nikahlı karım beni aldattı

Merhabalar selamlar gerçekten çok zordayım şuan canıma kast etme durumundayım bi kız arkadaşım oldu bem niğdedeydim benim yanıma geldi çok sevdim ve oda sevdi . üniversitesini buraya aldırdı daha sonra ben 1 ay kadar beraber yasadım ve adanaya gittim kız bu esnada benden hamileydi bana çok yalvardı çok para istedi. Ama ben reddettim enhelledim adanaya yanıma kadar çıktı geldi . gene teddettim ve engelledim daha sonra bu esnada üniversiteden bir tane erkek arkadaşı bulmuş . kürtaj parası için beraber olmuşlar tek seferlik ama çocuk kürtaj parası olarak bilmiyor tabi bunu daha sonra kıza benim en ufak bir ilgim alakam olmadıgından dokayı bunlar 2 3 ay boyunca çıkmışlar . dahs sonra pandemi yüzünden okullar kapandıgı için adanaya geldi bu esnada ben mesaj attım tabiki . konuştuk biraz hoşlanmaya başladım daha sonra imam nikahı kıydık . ve 2 ay beraber olduk daha sonra ben bunu tekrardan bıraktım gece dışarı çıkıyor diye niğdeye gittim ve bu tekrardan o çocugu aramış daha sonra o çocugun ailesinin yanına gidip onunla tanışmışlar ve sonra kız hala beni sevdigi için tekrar beni aradı bana kaçtı daha sonra ailesi falan geldi geri götürdüler ve bugun bana o çocuk bugun fotograflarını yolladı çok duygulandım şuan o kadar kötüyümki kız bana diyorki şuan söyle sana gene kaçayım diyor . lütfen yardım edin
Tarih : 03.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Anlattıklarınız yazıya dökünce çok karışık ve iç içe geçmiş gel gitleri olan birkaç ilişkiden bahsediyorsunuz. Acele alınmış kararlardan dolayı bu sefer bizlerle görüşüp tam olarak istekleriniz ve istekleriniz doğrultusunda almanız gereken kararlar hakkında konuşmak daha sağlıklı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi