İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İntihar

Az önce uyumak için yatağıma yattim ve 2 tane intihar planı yaptım bilerek değil düşünmesi kötü gelmiyor aksine güzel bir plan yapıyormusum gibi oluyor ama olan yaptığımın farkında da değildim. Düşündükten sonra dedim bildiğin intihar planları bunlar ve korktum açıkçası. Bilinç altımda ne var psikolojik destek almalı mıyım bunu sormak istiyorum teşekkür ederim.
Tarih : 28.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bunun detaylı olarak incelenmesi için profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Hemen,tabiki randevu oluşturun bana platformdan, seanslara başlayalım aciliyeti olan bir durum içerisindesiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Eğer intihar düşünceleriniz tekrarlıyorsa öncelikli olarak bir psikiyatriste görünmenizde fayda var.

Psikolog

Merve Karakuş

Kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim, buyrun bizimle görüşüp nedenini beraber araştırlarım.

Psikolog

Tuğçe Melis İleri

Kesinlikle psikolojik destek almalısınız. Potansiyel intihar eğilimi olan kişilerde altta yatan psikolojik rahatsızlıkların tedavi edilmesi büyük önem taşımaktadır.

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba, en kısa zamanda psikolojik destek almanız gerekiyor. Randevu alırsanız yardımcı olurum.

Psikolog

Tuğba Avcı

Merhabalar, Hayatınızda son zamanlarda neler oldu? Bunu daha önce deneyimlediniz mi? Size yardımcı olmam için sizi daha çok tanımaya ihtiyacım var. Sorun yoktur, birey vardır. Hastalık yoktur her hasta özeldir, biriciktir. O yüzden her deneyim de özeldir. İntihar çifte alınması gereken bir konudur. Sevgiyle kalın Psikolog Tuğba Avcı

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, fizyolojimiz ve beynimiz bazen yaşadığımız travmatik olaylardan veya kaygı ve stres kökenli olaylar neticesinde sinirsel yıpranmalar meydana gelir. Bunlar akut durumdayken müdahale gerektirir. Çünkü elinizde olmayan düşünceler işlevsel olmaya başlar. Durumu değerlendirme yetisindeysek eğer zihnimizdeki ve sinirsel yıpranmaların tedavisi için medical tedavi şart. Grip olduğumuzda nasıl ilaç kullanıyorsak buda aynı. Lütfen ruh sağlığınızı da korumak için en yakın zamanda acil olarak bir psikiyatriste, özel veya devlet fark etmez gitmenizde fayda var. Emin olun zihinsel olarak kaygılarınız azalacak çok daha rahatlayacak ve güvende hissedeceksiniz. Halledilmeyecek bir problem değil. Müsterih olunuz... Uzman Klinik Psikolog Ahmet Ali SUNAY

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi