İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İntihar düşünüyorum

Ailemle çok büyük sorunlarım var ya onları tamamen terk etmeyi yada intihar etmeyi düşünüyorum. Sağlık sorunlarım var bunları iyileştirmek için para gerekiyor yeni kpss sınavına girdim atanabilsem ihtiyacım olduğu kadar param olacak ama evde boğuluyorum sanki. ben hiç iyi değilim ailem bende çocukluğumdan beri çok hasar bıraktı ve boşu boşuna yaşıtlarım gibi bu hayatı yaşayamadım en güzel yaşlarım hep acı çekerek geçti en çok bu üzüyor beni. Ne yapacağımı bilmiyorum delirecekmişim gibi hissediyorum.
Tarih : 31.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Aslında buraya yazmanız o kadar da umutsuz olmadığımız ve denenecek daha yollar olduğunu gösterir. İyi ki yazdınız, yaşamınız kıymetli, siz değerlisiniz. Sadece bazen tek başımıza hayattan zevk alma enerjimiz düştükçe Düşünme yetimiz git gide bozulabilir ve olumsuza yorabilir. Şu an bu mesajı alır almaz sizden ricam bir psikiyatri ile görüşmeniz ve onun size yazacağı takviyelerle kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bize de istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi