İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kardeşim için endişeleniyorum

Merhaba ; Kardeşim 17 yasında ve çok içine kapanık bir cocuk ve kötü arkadasları var gece 12 1 gibi eve gelir ve hep evde kavga vardr. Ve kardesımın günlüğünü okudum ve hep ölümden öldürmekten bahsediyor. Öldğrme seceneklerini arkadasını öldürmekten ve kan içmekten bahsedıyor. Satanizm i andıran sekiller çizmiş ve ben inanamadım yazdıklarını hepsını anlatmamısımdır bile ne yapmam gerekiyor psikolog ile gorusecek maddi durumumuz da yok nereye gıdebıliriz bize yardım edin lütfen ..
Tarih : 25.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ergenlik dönemindeki bireyler bazen arayışa geçerler ve bu arayışı yaparken yollarını kaybedebilirler. Bu durumda destek mutlaka gerekir. Bir an önce müdahale edilmeli. Bir çocuk hekimiyle görüşmenizi tavsiye ederim. Devlet hastanelerinden randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi