İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Karıma vurdum

Merhaba eşimle tartistik ve ben ona tokat attım.Nerden başlayacağımı bilmiyorum.Esim ailemin ona değer vermediğini düşünüyor bende öyle olmadığını durumları el verdiği kadar destek olduklarını söyledim.Sonra bu tartışma sürdü gitti birbimize bagirdik.Saatlerce tartıştık ama çözülmedi uyuduk uyandık ertesi gün işten eve geldim yine aynı konuyu açtı.ben yine yanlis düşündüğünü söyledim yine sinirlendi yine kızmaya başladı bende sigara içmek için dışarı çıktım sonra içeri girdim.Bu konuyu uzatmayalım daha dedim oda uzaticam dedi iyi ben tartismiiyicam artık kapatalım dedim bilgisayardan biseyler izlemeye koyuldum.Oda geldi klavyeye vurdu ekrana vurdu.Mutfaga geçti ağlamaya başladı bende sakinleş artık kapat şu konuyu bağırma rezil oluyoruz komşulara dedim .Dinlemedi devam etti sinirine hakim olamadı bıçak aldı eline bende elinden aldım.Sonra dışarı çıkmak istedim ama bağırıyor peşinden biseyler firlatiyordu odadan üstüme bişey aldım bağırma artık dedim küfür etmeye başladı iyice üstüme geldi bende vurdum ona sonra çıldırdı delirdi bende gidemedim sakinleştirmeye çalıştım ama kontrol edemiyorum dinlemiyor sakinlesmiyor.ustumu başımı yırttı oda bana vurmaya başladı bende sakinleşir diye bişey yapmadım bırakmadım sakinlesene kadar ama bağırdı gözleri döndü bırak annemi ariyicam dedi bende bıraktım mutfaktan bıçak alıp geldi kapıyı kapattım kapıya vurmaya başladı bıçakla bırak diye 3 kere uyardim ama nafile bende kapıyı açtım bıçağı elinden aldım çıktım evden şuan kafam çok karışık biliyorum kadına şiddet olarak düşüneceksiniz ama hassasım cevredekiler bizden rahatsız olmasın normal konusalim tartışalım istiyorum ama olmuyor ne yapacağım şuan bilmiyorum lütfen fikrinizi soylermisiniz?
Tarih : 04.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Evet ne olursa olsun şiddetin her türlüsü kabul edilemez, fakat burada bir sağlıksız iletişim var. Tartışmak her evlilikte olan ve olması gereken bir eylem fakat bunu kaynata çevirmeden, saygılı ve düzgün bir üslupla yapabilmeliyiz. Size tavsiyem öncelikle bizlerle çift terapisi şeklinde eşinizle beraber bizimle görüşmeniz. Orada beklentilerinizi, sorunlarınızı konuşmak, ve sonrasında eşinizin öfke kontrol sorunu var ise onunla beraber bireysel, sizin için de bireysel de devam edebiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi