İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi iyi hissedemiyorum

Arkadaşlarıma onların hayatlarıyla ilgili olumlu yapıcı tavsiyeler veriyorum. Ama kendime gelince aynısını yapamıyorum sık sık soğuk soğuk terliyorum ama sıcaklıyorum, ağzımda ve içimde kusacakmış gibi bir his oluşuyor. Yorgun hissediyorum. Kilo vermiyorum yemek yemeye devam ediyorum ama sadece çok acıktığımda yemek yemek istiyorum. Hayatıma son vermeyi sık sık düşünüyorum ama asla böyle bir şey yapmam sadece aklıma geliyor işte, içimden bir şeyler yapmak gelmiyor bu hissizlikten nasıl kurtulabiliriz hep böyle mi devam edecek bundan sonra? Çünkü böyle olması hoşuma gitmiyor düzgün uyuyamıyorum
Tarih : 11.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Size yardımcı olabilmek için daha fazla detaya ihtiyacımız var. Ne zaman başladı, ne sıklıkla veya hangi durumlarda olumsuz düşünceler ortaya çıkıyor. Size yardımcı olabilmek için istediğiniz zaman bizimle görüşebilirsiniz.

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Kendinizi iyi hissedememe hali ne kadardır var sizde? Bu iyi hissetmeme hali için sebepleri konuşmak çok önemli diye düşünüyorum. Düzgün uyuyamıyorum demişsiniz neler düşünüyorsunuz geceleri? Yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçmenizi öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi