İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimle iç savaşım

İçimde iç savaş vermekteyim. Beynimdeki sesleri susturamamaya başladım. Artık bazı şeyler çok ağır geliyor. Tümör hastasıyım. Hem hastalığım hem insanlar. Hiçbir şeye tahammül edememeye başladım. Artık kafam kaldırmıyor. Sürekli kafamda sesler dönüyor. Ve ben bu sesleri durduramıyorum. Yaşamımı sonlandırmayı bile düşündüm sırf insanlara hırsımdan sırf onlara yapabileceğimi göstermek için onları pişman etmek için ama askıya almak zorunda kaldım bu fikri. Ve ben ne yapmalıyım bilmiyorum. Konuşmak istiyorum. Konuşmaya ihtiyacım var fakat psikolog seansları bana pahalı. Üniversite öğrencisiyim ve bir gelirim yok.
Tarih : 23.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle merhabalar ben Uzman Klinik Psk. Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla içinizde kopan fırtınalar var ve bu fırtınalarla tek başınıza mücadele etmekte zorlanıyorsunuz. Ancak ne mutlu ki siz "hırs" diye nitelendirseniz de sizi yaşama bağlayan çok güçlü bir nedeniniz var. Dilerseniz sistem üzerinden benden randevu alabilirsiniz ve tek başınıza baş etmekte güçlük çektiğiniz problemlerinizle ilgili olarak birlikte çalışıp bu süreci birlikte yönetebiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi