HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendine inanmamak

Öncelikle merhabalar bahsedeceğim sorunum lise sınavı zamanımda emeklerimin karşılğını sınavda alamadıktan sonra başladı ve artık kendime bir testi full çektiğimde acaba cevap anahtarına mı baktım veya bir sınavda başarılı olduğumda, 1. olduğumda acaba sınav mı kolaydı yoksa şans eserimi oldu diğerlerini nasıl geçtim diye sorular soruyorum ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
Tarih : 17.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, olaylar karşısında yanlış düşünceler geliştirmişsiniz ve o düşüncelerinizi doğru kabul ediyorsunuz. Fakat bu düşünceleri değiştirmek ve tekrardan yapılandırmak için psikolojik destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi