İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kizim 9 yaşında cok farkli sorular soruyo ne yapmalıyım

Kizim 9 yaşında ölüm ü merak ediyo karnıma bıçağı batırsam acır mı diyo kuzeni var 9 aylık onu ayagindan tutup ters çevirip sallamak istiyorum diyo ve bunlari soylerken ağlamaklı oluyo ben ölsem uzulurmusunuz gb konusuyo artil bu durum qbartili olmaya basladi ne yapmaliyim pedegog danismanligi almalı mıyım
Tarih : 20.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Görüşmenizde fayda olabilir. Tabi ki de çocukların her konuda bir merakı olabilir, her soruya bir cevap almak isterler fakat burada eylem boyutuna geçmek istemesi ve bundan rahatsız olması belki altında yatan bir neden araştırmamız gerekebilir. Bu aralar farklı şeyler yaşandı mı? Ölümle ilgili bir haber, dizi, filme şahit oldu mu? Ne zaman isterseniz bizlerden de yardım isteyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi