İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Manik Depresif

Daha önce psikoloğa gittiğimde manik depresif teşhisi koymuştu ancak teşhisten sonra terapilerime devam etmemiştim. Ne zaman kendimi gergin hissetsem herhangi bir yerime zarar vererek rahatlıyorum. Kan çıktığını görünce dikkatimi dağıtmış, aklımdaki düşüncelerden uzaklaşmış hissediyorum. Özellikle son zamanlarda kalp çarpıntısıyla uykularımdan uyanıyorum, nefes alamıyorum ve hareket edemiyorum. Bir şey algılayamıyorum, sürekli düşünüyorum. Bu problemlerinden bir an önce kurtulmak istiyorum, ne yapmalıyım ?
Tarih : 17.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, manik depresif bozukluk teşhisi daha önce almışsınız. Yaşadığınız öfke, dikkat dağınıklığınız ve nefes darlığı gibi belirtileriniz depresyondan kaynaklı olabilir. Bunun için bir uzmanla görüşmeniz en doğrusu olacaktır. Depresyonunuzu ne kadar kısa süre içinde tedavi edebilirseniz, kendinizi iyi hissetme o kadar yaklaşırsınız.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi