HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ne yapacağımı bilmiyorum

Merhabalar öncelikle . Ben evli biriyim .evli olduğum hâlde biriyle görüşmeye başladım . Ama o benim kim olduğumu bilmiyor birinin resmini kullanarak kendimi bu şekilde tanıtıp konusuyoruz . Evli olduğumu hiçbirseyi bilmediği için hep kendimi bekar biri olarak gösterdim. Ayrıldık bir ara hiç unutamadm o süre içerisinde başka biriyle konuştuğunu öğrenmek o kadar acı geldiki bana mesaj attım tabi beni unutamadığını söyleyerek geri döndü. Şimdi hala konuşuyoruz ama içim hep huzursuz başka birisi olarak bunu ona söyleyemedim söylersem tamamen beni bırakacağını bildiğim icin yapamam . Esimi sevmek ona baglanmak ondan başka kimseyi sokmayayim die kendimi yiyip bitiriyorum nerdeyse hergun ağlıyorum namaz kılmaya başladım Allah'a dua ediyorum .ama kendi içimde sıkıştm resmen . Hayatımı kendime zehir ediyorum . Napmam lazım nasıl başa cikicam bu olanlarla . Bana herşeyi söyleyin demeyin bunu yapıp kendimi kötü hale koyamam . Bana tavsiye verin lütfen . Bu duyguları nasıl yok edebilirim nasıl unutabilirim . Hiçbir sosyal hayatım ne bir arkadaşım birşeyim yok. Hergun ev içerisinde tek başımayim. Düşüne düşüne kafayı yicem artık .
Tarih : 20.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Hayattan ne istediğinize, hedefleriniz, hayalleriniz, bunları tekrar düşünmelisiniz. Tekrar kendinize hedef belirleyip onun üstüne gitmelisiniz. Ev içinde olduğunuz için bu hislere tekrar dönmek kolay oluyor, onun için açıköğretim, halkeğitim, spora yazılmak, sizin ilginizi ne çekiyorsa bir yerden başlamalısınız. Ve tekrar eşinizle iletişiminizi güçlendirip ona karşı duygularınızı tekrar yeniden hissetmek için bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Şu an karşınızdaki evli olduğunuzu bilmese de siz biliyorsunuz. Onun için bu evlilik içindeyken x bir kişiyle olan konuşmanızı geç olmadan sonlandırmalısınız. Evliliğinizi kurtarmak mümkün içiniz de öyle bir istek varsa. Yalnız değilsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi