İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nefes alirken rahatsız oluyorum.Ne yapmalıyım ?

Nefes alirken icimde daralma oluyor huzursuzluk oluyor kasiliyorum.Ağırlık oluyor.Akciger filmi ,tomografi kan idrar covid testi mide filmindebirsey çıkmadı psikiyatriye gittim desyrel verdi 1 ay sonra gel dedi gitmedim 2 aydır birsey yoktu yine başladı bu durum ne yapacağım inanın biktim ya ! :((
Tarih : 09.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Vücudunuz kaygınıza tepki gösteriyor olabilir. Anlamamız için böyle fiziksel tepkiler yaşayabiliyoruz. Sizi zorlayan belki de fark etmediğiniz durumları ve duygularını konuşmak iyi gelecektir. Kendinizi Anladıkça fiziksel tepkileriniz azalacaktır.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, size yardımcı olabilmem için mutlaka görüşmemiz gerekir. Bilmeniz gereken en önemli şey bu durumu aşabileceğinizdir. Dilediğiniz zaman yardımcı olmaya hazırım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi