İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Neyim olduğunu bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum.

Çok yalnızım yani etrafım epey kalabalık ama ben yalnızım. Bi amacım yok, ailem olmasa kesinlikle hayatıma devam etmezdim. Reşit olduğumdan beri daha vaktim olmasına rağmen evi nasıl geçindireceğimi düşünüyorum. Unutkanlığım var. İçimde iki tane ses var asla susmuyorlar ve geceleri uyuyamıyorum. Yani daha yazabileceğim çok şey var ama şimdilik bunların çaresini bulsam yeter :)
Tarih : 19.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Problemler farklı şekillerde kendilerini gösterseler de bazen kaynakları aynı olabilir bazense farklı problemler farklı temellerden kaynaklanır. Bunların detaylı keşfi ve size sıkıntı veren durumların çözümü için psikoterapi desteği almanızı öneririm. Kendini keşfetmek adına bu daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim...

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi