HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nişanlım ile anlaşmazlıklar

Nişanlımla 3 yıllık ilişkimiz var, 2 yıllık nişanlıyız. Son 1 yıldır düzenli olarak kavga ediyoruz ve karakterlerimiz çok zıt. Ben bir erkek olarak çevremdeki çoğu insanı onun için sildim neredeyse hiç çevrem kalmadı. Erkek arkadaşlarımla çıkmamı dahi istemiyor hatta erkek arkadaşım olsun istemiyor hep onlar için kötü konuşuyor. Hayatımda sadece o olsun istiyor. Fazlasıyla kıskanç olduğu için dışarı çıktığımda hep durmadan arıyor ve fotoğraflar istiyor ve ben bu yüzden dışarı bile çıkmakta zorlanıyorum. Bazen normal sohbet ederken bile aniden onun yüzünden kavga edebiliyoruz ve kavgalarımız çok anormal şiddette ilerliyor. Her iki ailede bizi kavgalarımızla tanıyor ve bıkmış durumdalar. Ben hiç kavga istemiyorum huzursuzluk istemiyorum. Kalbi o kadar temiz ki onu gerçekten çok seviyorum ama artık dayanamıyorum, ilişkiyi bitirmek istiyorum bazen ve bitiremiyorum sonra bitirmek istemiyorum sağlıklı düşünemiyorum. Ciddi bir desteğe ihtiyacım var. Ne yapmalıyım?
Tarih : 21.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada bizimle görüşüp çift terapisi yapmayı öneriyorum. Evlilik önemli bir karar ve nişanlılık döneminde bir orta yol bulunmuyorsa, sağlıklı bir iletişim yok ise evlendikten sonra bunlar artarak devam edebilir. Güvensizliğin sebebini ve sağlıklı bir iletişim yolu bulup bulamayacağınızı terapide fark edilip yardımcı olabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi