HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nişanlım sürekli unutuyor

Merhaba benim nişanlım yaklaşık 6-7 yıldır ara ara şimdi ki zamanı unutup geçmişte yaşıyor bu unutmaları genel olarak önemli bir iş olduğunda oluyor yaklaşık 1 hafta kadar geçmişte yaşayıp tekrar hatırlıyor herşeyi yalnızca unuttuğu o 1 haftayı hatırlamıyor bunun her hangi bi tedavisi var mı bunun üstesinden nasıl gelebiliriz
Tarih : 20.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Eşinizin en yakın zamanda uzman yardımı alması gerekiyor. Nörolojiye ve psikiyatri bölümüne gidip muayene olmalı. Çünkü yaşadığı durumun bir çok sebebi olabilir. Öncelikli araştırmayı biyolojik bir etken arayarak yapmak gerekiyor. Yoğun stres ve travmatik yaşantılar da unutkanlığa sebebiyet verebilir. Ancak 6-7 yıl gibi bir zamandan bahsediyorsunuz. Bu durumda neden başladığını anlamak için terapi alınması şart gibi görünüyor. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi