İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nişanlımla konuşurken sürekli uyuyakalıyorum

Ben bundan birkaç ay önce nişanlandım. Her şey çok güzel, çok şükür her şey yolunda iyi gidiyor. Sorunum şu arıyor konuşuyoruz, daha doğrusu ikinci kelime de hiç uykum olmadığı halde birden uyuyorum . Nişanlanmadan önce en erken saat gece 1 de uyurdum şimdi ne zaman arasa hep uykum geliyor, uyuyorum. 5 dakika sonra uyanıyor, tekrar arıyorum. İkinci kelimede yine uyuyorum yani sürekli uyuyorum. Sadece onunla konuşurken oluyor bu.
Tarih : 29.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu davranışa karşı koşullanmış olabilirsiniz. Bu davranışını değiştirmek mümkündür ama önce davranışın nasıl kazanıldığını bilmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Konuyla alakalı uzman arkadaşlarımızdan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi