İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öfke kontrolü sağlayamamak

Erkek arkadaşımın ailesiyle problem yaşıyorum hep arkamda olurdu normalde bu konuda arkamda durmadı ve beni suçladı asıl sıkıntım bu değil öfkem sevgimi ezip geçiyor sinir krizi adeta gözüm görmüyor vurup kırıyorum kendime de ona da zarar veriyorum sonrası pişmanlık artık oda çaba göstermiyor ama ben hala kendimi durduramıyor sakın olup konuşamıyorum.
Tarih : 02.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla içsel olarak yoğun bir öfke yaşıyorsunuz ve bu durum da davranışlarınıza yansıyor. Ancak o öfkeye neden olan düşüncelerinizi terapi esnasında ele alıp o düşüncelerinizi yeniden yapılandırarak öfke düzeyinizi minimize etmek ya da öfkelenmemenizi sağlayabilmek için terapi size faydalı olacaktır. Eğer bu terapi sürecini benimle birlikte yürütmek isterseniz çevrimiçi olduğum zamanlara bakıp size uygun olan bir zaman dilimi için randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi