İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öfkemi rahmimde hissediyorum, yardım edin

Merhaba. Hayatımı yaklaşık 10 yıldır mahveden bir sorunum var. Ailemden özellikle babamın bazen yaptığı şeyler beni içinden çıkamadığım bir öfke haline sokuyor ve sanki hissettiğim sinir rahmimde bir kütle halinde duruyormuş gibi hissediyorum. Kendimi onu oradan atmak için o kadar kasıyorum ki karnım ağrıyor. Ama rahatlayamıyorum. Bir türlü kurtulamıyorum. Sinirden kendime zarar veriyorum, aslında yapmak istediğim resmen vajinamla birlikte bütün ürogenital sistemimi söküp atmak ama yapamıyorum. Daha önce sahtekar olduğunu sonradan öğrendiğimiz bir terapist bana EMDR uygulamaya çalıştı ama hiçbir işe yaramadı. Lütfen yardım edin. Karantina dolayısıyla ailemden ve bu lanet tetiklenmeden uzak olmanın rahatlığı da sona erdi. Artık intihara kadar uzanan umutsuzca düşüncelere kapılıyorum. Bunu tedavi etmenin herhangi bir yolu yok mu?
Tarih : 10.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Dilara Boyraz Giriş

Daha öncesinde bu konularda profesyonel biriyle karşılaşmamış olmanız içinde bulunduğunuz durumdan çıkamamanıza neden olmuş ve biraz da bunu çözümüne olan inancınızı sorgulatmış gördüğüm kadarıyla. Kendinize zarar verme davranışınız ciddi bir durum. Bu nedenle deneyimli bir klinik psikologla çalışmanızı öneririm. Böylelikle içinde bulunduğunuz durumu çözebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi