HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Problemler

Merhaba, kovid döneminde psikolojimizin bozulduğu kesin. 🙂 Bu dönemde elbette saçma sapan şeylere girme oranı da yükseldi. Sorun şu ki, ben bir yanlış yaptım, hata yaptım.Bütün bunlar nasıl oldu bilmiyorum. Can sıkıntısı ile ben chat sayfalarına yöneldim. Herkes beni o kadar unutmuştu ki, yabancı, bilmediğim bir insanla konuştum vs. Telefon numarası verdik. Sonra onu engelledim. Çok kötü bir insan. Her istediğini yaptırıyor kullanıp. Öyle bir yapıya sahip.Çok kötü oldum,çok ağladım, intihar etmek bile istemiştim.. Şu anda iyiyim. Allah ile konuştum, kuran okudum, Allahım beni kötü insanlardan koru dedim.. Ama tüm bunlardan ailemin haberi yok. Kafamın içinde o insandan kurtulmak istiyorum. Engellenenler arasında da görünmesini istemiyorum. Engelini kaldırdığım da da, hayatımın ileri devresinde de ondan kurtulmak istiyorum.ilerde mesela ben evlenmiş olsam bana pat diye bir mesaj atmasın vs. Ondan tamamen kurtulup her şeyi unutmak istiyorum.Hayatta ölsem, canım sıkılsa, patlasam da chat sitelerine girmem daha. Onun vermiş oduğu yaraları sarmaya çalışıyorum... Ne yapabilirim? Ben aklı kaybolmuş gibiydim ve ne yaptığımın farkına sonradan vardım. Bana yardım edebilir misiniz? Aileme açabileceğim bir şey değil. Bir yakına hiç açılmaz. Bu arada 24 yaşındayım.
Tarih : 28.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, önemli olan yaptığınız hatayı farkına varıp, bundan ders çıkarmak. Her insan hata yapabilir siz de bu süreçten sonra yaşadığınız durumu geri de bırakmanız en doğrusu olacaktır. Suçluluk duygusu ile baş etmekte zorlanıyorsanız eğer uzmanlarımızdan destek almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi