İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikiyatri ilaç verdi kullanmalimiyim

Bundan 2 ay önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdim yaklaşık 3 hafta önce ise 3 tane taş düşürdüm, daha sonra hepsini atlattım derken, mide bulantısı ve içimde bir sıkıntı hissettim. Dahiliyeye gittim ve tahlil yaptilar temiz çıktı dedi doktor ama bisürü hap verdi ardindan psikolojik olarak yaptigim düşünüldü ve psikiyatriye yonlendirildim, bir tane antidepresan yazdı bana ama zor bir dönemden geçtim ve bu yasadiklarim ard arda geldigi icin mi böyle oldum yoksa gercekten psikolojik olarak mi içim daraldi çünkü daha önce hiç böyle bir problemim yoktu, ben antidepresan kullanmali miyim?
Tarih : 09.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Doktorunuz yazdıysa tabi ki kullanmalısınız. Deneyin, ondan sonra iyi gelmezse veya kullanmama konusunda kafanızda soru işareti olmaya devam ederse tekrar doktorunuzla görüşür beraber bir yol izleyebilirsiniz. Fakat bu süreçte psikolojik destek almak isterseniz bizimle görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi