İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikolojik sorunlarım var ne yapmalıyım?

Herşeyden önce hayırlı sabahlar merhaba bem 23 yaşındayım üniversiteyi bitirdim kpssye hazırlanıyorum yaşamayı sevmek istiyorum, mutlu opmak istiyorum, her zaman ailemin varlığına, başımı sokacak bir evimin olmasına,nimetlere her daim ve her zaman zaten şükrediyorum ama insaniz digmi her ne olursa olsun hayatta herkes çok sorunlar yaşıyor bende yaşıyorum ben herseye çok cabuk ofkelenen sinirlenen bagiran çağıran kalp kirabilen insanim o an kırıp dökebiliyorum karsimdakini kendimi cok uzuyorum ofke kontrolu yasiyorum resmen anlik gelişiyor hersey sonra pisman oluyorum bazen benden bazne karsimdakinden kaynaklaniyor sonra gunlerce saatlerce kafama cok takan insanim Srtres yapıyorum intiharada kalkistim aylar oncesinde hatta ailemle tartistigim icin yoruldum kendimden hayattan zevk alamiyorum hayattan yasayamiyorum yasamasini bilmiyorum yada cok yoruldum lutfen yardim edin sorunlarima yoksa dayanamicam artik
Tarih : 14.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Merhabalar, öncelikle öfke kontrol için bizimle görüşebilirsiniz. Bunu öğrenmek, geliştirmek mümkün onun için kendinizi çaresiz hissetmemelisiniz. Farkında olup şu an buraya yazmanız bile bir çabadır, gelin bu çabayı devam ettirin, bu değişim, gelişim ve hayatınızdan daha fazla keyif alabilmeniz için yardımcı olabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi