İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikolojisi bozuk insanla yaşamak

Kardeşim 13 yaşında bir kız. 3 senedir takıntı vs. gibi konularda tedavi görüyor ilaçlar kullanıyor. Şu anda da tam teşhis konulamadı.. Şehir dışına profesörlere bile götürdük ama bir yere kadar. Sinir krizleri geçiriyor, sürekli erkek arkadaşlar ediniyor ben kpssye girmeden birkaç gün önce intihara kalkıştı yoğun bakımda yattı. Ben 22 yaşındayım artık dayanamıyorum. Bütün psikolojim alt üst oldu. Sürekli içimden ağlamak geliyor. Kendi kendimi yiyip bitiriyorum. Aynı odada bile durmak istemiyorum. Evden gitmek istiyorum. Kimseyle konuşmuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Tarih : 13.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, öncelikle çok geçmiş olsun. Zor bir süreçten geçiyorsunuz. İçinize attıkça problemleriniz daha da başa çıkılmaz bir hal alır. Sorunlarınızı bir uzmana anlatmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Size önerim en yakın zamanda randevu almanız olacaktır. Size bu süreçte yardımcı olmak isterim. Sağlıkla kalın. Psikolog Duygu Güner

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi