İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ruhum daralıyor

Merhaba 24 yaşındayım 3 yıllık evliyim, çocuğum yok evliliğimde bir sıkıntı yok. Ama ben geçmişime çok takılıp geleceği mi kuramıyorum. Hiçbir arkadaşım yok çalışmıyorum. Evde sürekli oturuyorum arada bir dışarı çıkıyoruz eşimle. Yılda 2-3 defa bu şekilde karamsar hale kapılıp, kendimi çıkmaz duvarlar içinde buluyorum. Şuan da neden yaşadığımı bile sorguluyor beynim bunun yanlış olduğunu bile bile engel olamıyorum. Kendime zarar vermekten korkuyorum.
Tarih : 02.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, anladığım kadarıyla sosyalleşebileceğiniz alanları kısıtlamışsınız. Bunun nedeni sosyalleşememek ve başka insanlarla ortak bir anı paylaşamamak, farklı sohbetler edememek olabilir. Farklı hobiler edinmeyi ve farklı arkadaş ortamı kurmayı deneyebilirsiniz. Bunun size iyi geleceğini ve durumu kontrol altına alabileceğinizi düşünüyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi