İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

sevgilimle ayrılık

sevgilimle uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum ve sürekli olarak size danışıyorum sevgilimle normalde aynı şehirdeydik o daha iyi bir ortam olduğu için daha rahat çalışabileceği için istanbula ablasının yanına gitti orda da dershaneye gidiyor uzun zamandır orda geçen gün konuşurken ben ona dedim ki sen istanbula ders çalışmaya gidiyorsun sevgilim başka şeylere değil dedim ama benim bunu deme sebebim ev işleriyle falan uğraşma derse daha fazla odaklan amaçlıydı ama sevgilim beni dershaneye başka işler için gitmiyorsun dedim diye anladı ve 2 gündür ona bu durumu anlatamıyorum bana defol git dedi bana bunu diyen biri benim hayatımdan defolsun gitsin dedi hocam yanlış anlaşıldım eğer bu sebepten ayrılık olursa kafayı yerim gayet güzel güzel konuşurken birden beni yanlış anladı yalvarırım yardım edin Bu durumdan dolayı ne yaparsam yapayım ne dersem diyeyim beni duygu sömürüsü yapıyorum sanıyor hiçbir şey umrumda değil diyor sakın yazma engellerim diyor nefes alamıyorum hocam yardım edin
Tarih : 17.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Öncelikle sakin olun, kendinizi yanlış ifade etmiş olabilirsiniz. Arkadaşınız sizi yanlış anlamış olabilir ama yanlış anlasada kırılmış ve uzak mesafeli olunca toparlamak o kadar kolay olmuyor. Üstüne gitmeden bi durup bekleyin sakinleşsin size karşı öfkesi dinsin. Mümkünse telefonla değilde 1 günlük bir yanına gitme şansınız var ise yüz yüze konuşmak çok daha sağlıklı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi