İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sık sık hayatımda beni mutsuz eden kişiler yüzünden

Merhaba.Maalesf 1-2 yıldır hayatımda çoğu şey istediyim gibi ilerlemiyor.Bu yüzden bir çok kez depresyona girdim ve gerçekten çok zorlukla çıkmışdım.Daha sonra son 1 yıldır duygularım çok garipleşdi.Bazen kontrolümü kaybetmiş ve hiç kimsenin beni bu yüzden anlamadığını düşünüyorum.Uzun zamandır duygu durumu karışıklığı yaşıyorum sanki.2-3ay istemsizce çok mutlu oluyorum,ondan sonra 1ay suskun sessiz kafası karışmış ondan sonraki 2-3ay yine sebepsizce depresyona giriyorum sanki hayatım kaymış gibi dipe düşüyorum.Ağlıyorum,birden aklıma beni eskiden üzen şeyler geliyor, kendimden nefret etmeye başlıyprum sonra.Bu durumdan çıktıktan sonra o şeyleri ben yaşamış gibi gelmiyor.Lütfen bana yardımcı olun,bu duygu bozukluğundan beni kurtarın.Kendime depresyonda olduğumda bir şey yaparım diye çok korkuyorum.Lütfen sorumu cevaplayın
Tarih : 12.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. En kısa zamanda konu ile ilgili profesyonel psikolojik destek almalısınız. İnişli çıkışlı bir süreç yaşıyor gibisiniz. Daha stabil daha dengeli duygu durum için destek almanız faydalı olacaktır..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi