İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sinir krizleri geçiriyorum kendimi ani sinirlenmekten nasıl kurtarırım

Merhaba ben 22 yaşında bir gencim.Malesef ailemin yanına dönmemler psikolojimde ani dalgalanmalar yaşanmaya başladı.Nomalde sinir krizlerim olmaz ama kardeşimle aramızda korkunç diyr tabir edebileceğim bir bağ var cidden hayatımda nefret ettiğim tek insan ve onun hayatımın her zerresine karışması beni sürekli sinirlendiriyor ve ağlatıyor artık öyle nir noktaya geldim ki kendiöi çok değersiz hissediyorum ve hatta acaba yaşamasam nr değişir diye düşünmeye başladım birinin bana yardımcı olması gerektiğine inanıyorum.Umarım yardımcı olursunuz
Tarih : 24.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, size yardımcı olabilirim. Sanırım salgın nedeniyle ailenizin yanına döndünüz. Kardeşinizle ilgili yaşadığınız duygu durumu yaşamınızı oldukça olumsuz etkiliyor sanırım. Öfke ataklarınız ve bu durumla ilgili olarak size sormam gereken farklı sorular var. Dilediğiniz zaman randevu alarak benimle irtibat kurabilirsiniz. Durumla ilgili olarak kısa sürede olumlu gelişmeler sağlayabiliriz. Şimdilik çok sinirlendiğinizi hissettiğiniz durumlarda o ortamdan çıkarak yalnız kalmaya çalışın. Odanıza geçip duygularınızı yazıya dökün. Öfkeniz, nefretiniz, hissettiğiniz diğer duyguları aktarmaya çalışın ve en az 10 kez üstüste burnunuzdan nefes alarak ağızdan verin. Nefes alırken göğsünüze değil nefesi karnınıza itmeye özen gösterin.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi