İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

sorunlarım hiç bitmeyecek gibi hissediyorum (annem,hayat,okul,gelecek)

gün içerisinde annemle çok konuşamıyoruz evde olmuyor çünkü. akşam eve geldiğinde ne zaman konuşsak moralim bozuluyor kalbim kırılıyor çünkü her şeyime bir şey diyor. Laf etmesi sıkıntı değil keşke beni değiştirmeden olduğum gibi kabul edip sevebilse. sorun şu ki sıkıntılarımı kırgınlıklarımı anneme anlatamıyorum ona karşı böyle hissettikçe her geçen gün kendimden nefret eder hale geliyorum böyle sanki her şey içinden çıkılamayacak bir hale geliyormuş gibi hissediyorum,kalbim sıkışıyor, nefes alamadığım anlar oluyor. gelecek hakkında düşündükçe daha çok daralıyorum. Hayalperest biri olan ben bile artık hayal kuramıyorum ve geleceğe dair hiçbir şey bekleyemez haline geldim. şu an bu yazıyı yazarken bile çok daralıyorum. böyle yaşamaktan yoruldum derslerime odaklanamaz hale geldim. artık napcağımı bilemez hale geldim napmalıyım? aileme karşı hep mutlu ve enerjik görünmeye çalışıyorum ama içimdeki endişeyi kimseye açıklayamıyorum. açıklasam bile kimse benim hissettiklerimi anlayamayacak gibi geliyor.çok uzattım , yazım hatalarına dikkat etmedim. sadece kendimi artık birilerine anlatmak istedim
Tarih : 26.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar sevgili danisanim; Sorunlarimizin varligi kadar kalici olmamasi gibi gercekligi de vardir. Donem donem buhranlar yasayabilir, bunlarin icinde bir dongude boguluyormus gibi hissedebiliriz. Beklentilerimiz ve taleplerimizin karsilanmamasi bizi daha kotu etkiler. Bu tarz durumlarda; bir yardima ihtiyac duyariz. Randevu alarak bana ulasabilirsiniz. Sevgiler.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi