İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Takıntı

Ben kardeşim adına yazıyorum kız arkadaşından ayrıldı aradan 3 ay geçtikten sonra tekrardan gidip kız arkadaşına pişman olduğunu söyledi ve birlikte olmak istediğini açıkladı fakat karşı taraftan reddedildi her şeyi o zaman başladı sürekli kendini kaybediyor hayatındaki her şeyi bir kenara attı ailesinin ve kendi canının hiçbir önemi kalmadı 2 sefer intiharın eşiğinden aldım kendini alkole verdi aklındaki düşünceler yüzünden alkol kullanmasına engel olamıyorum sürekli olarak bedenine zarar vermeye başladı bu sorunu psikolojik mi yoksa doktor tedavisi gerektiren bir durum mu lütfen bana yardım edebilir misiniz?
Tarih : 04.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhabalar sevgili danışan, kardeşiniz travma sonrası stres bozukluğu yaşıyor olabilir. Kendisini görüşmeye ikna ederseniz yardımcı olabilirim. Terapi çok daha etkili olur bu süreçte.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi