İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Topluluk önünde bacaklarım titriyor

Öğretmenim, 27 yaşındayım. Topluluk önünde bazen derste kalabalıkta ya da kendimi güvensiz hissettiğim bir anda bacaklarımın titrediğini hissediyorum. Ne yapmalıyım, nasıl geçer?
Tarih : 14.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız durum bir sosyal fobi olabilir. Bunun nedeni sizi yetiştiren kişilerin aşırı derecede koruyucu olması fakat duygusal açıdan yeterli sevgiyi vermemesinden kaynaklanabilir ya da yaşadığınız durumsa sadece çekingenlik de olabilir. Bunun nedenini anlamak için detaylı olarak hikayenizi anlatmanız gerekmektedir. Bu yüzden sitemizdeki uzmanlarımızdan yardım almanızı tavsiye ederim.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Özellikle altındaki nedenler analiz edildikten sonra bazı rahatlatıcı teknikleri terapistinizle birlikte çalışmanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi